www.j-plus.cz

O NÁS

O JPLUS, s.r.o.

Jsme kanadsko-česká obchodní společnost a specializujeme se na dovoz a distribuci nealkoholických nápojů. Už od roku 1997 přivážíme ze světa zajímavé výrobky, kterými inspirujeme naše zákazníky při poznávání nových chutí, ingrediencí a receptur z jiných kultur i oblastí. Jsme velmi hrdí na to , že naše výrobky si čeští zákazníci oblíbili.

Jsme výhradními distributory našich klíčových produktů (řady HOT APPLE, GAT FOOD ovocné koncentráty, CHATTE – chai latte) a držiteli ochranných známek pro naše nápoje na území ČR i EU.

Horké jablko jsme na český trh přivezli právě my.

V roce 1997 jsme do Česka přivezli jako novinku instantní nealkoholický nápoj HOT APPLE - Horké jablko vyrobené dle kanadské receptury osvědčené po desítky let v zemi svého původu.

Nápoj s atmosférou hor zákazníkům zachutnal, mimo jiné i jako skvělá alternativa kávy nebo čaje. Záhy následovaly další příchutě – Horká brusinka, Horká hruška a Horký javor, které se staly součástí nabídky v mnoha restauracích.

Se vzrůstající oblibou drinku se na českém trhu objevily jeho napodobeniny, včetně varianty „ohřívaného džusu“. Ty mají s originální recepturou pramálo společného, byť leckdy používají všelijaká podobná označení jako např. „horké jablíčko“, „horké jablko“ apod.

Proti takovým praktikám aktivně zasahujeme, protože originál je jen jeden.

Pro koho jsou naše nápoje?

Všechny naše nápoje najdou využití jak v restauracích, hotelech, pizzeriích, kavárnách a nejrůznějších občerstveních, tak i u vás přímo doma, nebo na cestách. Věříme, že je brzy objevíte i na pultech maloobchodů. Naše nápoje jsou pro každého, kdo se chce v chladu zahřát nebo v horku osvěžit fajn drinkem.

Jak naše nápoje objednat?

Na čem si zakládáme?

 • Na produktech, které nabízíme
  • dbáme na kvalitu, chuť a originalitu našich produktů
 • Na nadstandardním vztahu ke každému (i k tomu nejmenšímu) zákazníkovi
  • snažíme se poskytovat služby nejvyšší úrovně překračující běžný standard, osobní a lidský přístup, pružné a efektivní vyřizování objednávek do 24 hodin, transparentní informační servis
 • Na rozdávání radosti druhým a pomoci potřebným
  • podporujeme Shreyase G., indického chlapce, kterého jsme na dálku adoptovali - a dělá nám radost
  • pravidelně také přispíváme dalším organizacím a charitativním projektům, např. UNICEF, SOS dětské vesničky, Čmeláček apod.
 • Na etických principech
  • korektní obchodování je pro nás víc než zisk za každou cenu

A nakonec - to nejlepší : nezůstáváme jen u našich / vašich známých výrobků ale nově pro vás zařazujeme zdravé mlsy - sladké, slané a vůbec různé dobrůtky, snacky a svačinky, které můžete požívat nejen s rozkoší ale i bez výčitek. Zpříjemňujte si život a zároveň uděláte něco pro své zdraví. To je fajn kombinace, není-liž pravda? Mrkněte na naše zdravé mlsy.

 

Test 1

Kontakt


Objednávky, fakturace, logistika

Ivana Bergerová
e-mail: objednavky@j-plus.cz
tel.: +420 608 305 034

Klára Galbavá
e-mail: j-plus@j-plus.cz
mobil: +420 777 210 857

tel.: +420 267 711 176

Obchodní oddělení a marketing

Simona Maierová
Sales manager
simona.maierova@j-plus.cz
+420 777 210 691

Aleš Cafourek
Marketing and sales manager
ales.cafourek@j-plus.cz
+420 777 210 229

Otevírací doba: Po-Pá 7:30 - 16:00 hod.
Fakturační adresa je stejná jako adresa sídla.

JPLUS, s.r.o.
Sezemická 2863/8
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
IČ: 25615106
DIČ: CZ25615106

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 54994